Restauracja Alpejska jest doskonałym miejscem do celebrowania uroczystości rodzinnych i spotkań towarzyskich, jak również zorganizowania biznesowego lunchu, eleganckiej kolacji, konferencji lub eventu. W propozycjach menu uwzględniamy indywidualne życzenia klientów. Naszą specjalnością są potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i śląskiej. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy szeroko rozumianej kuchni alpejskiej. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby każde z dań miało swój niepowtarzalny charakter. Ich staranne przygotowanie zapewni Państwu niezapomniane doznania.

Nasz zespół

Rafał Brol

Gotowanie jest jego pasją od zawsze, dlatego szkoła gastronomiczna była oczywistym wyborem. Ukończył ją 14 lat temu. Swoje pierwsze kroki w gastronomii stawiał w restauracjach z tradycyjną kuchnią polską. Lubi eksperymentować i szukać nieznanych zastosowań znanych składników. Jest otwarty na nowości.

Dariusz Wieczorek

Szef kuchni, zdobywca tytułu mistrzowskiego w zawodzie kucharz. Szkołę gastronomiczną ukończył 28 lat temu. Od tego czasu nie przestaje gotować. Specjalizuje się głównie w kuchni śląskiej. Jego długoletnie doświadczenie pozwala na tworzenie prawdziwych dzieł kulinarnych.